001

Тест "Перевір себе"

Вам пропонується тест на перевірку знань, які можна отримати, опрацювавши розділ нашого сайту "Недільна школа онлайн" або на заняттях нашої недільної школи. Для вибору відповіді клацніть по букві, яка стоїть перед вибраною вами відповіддю. Для отримання результату тестування натисніть кнопку "Get Results" ("Отримати результат"), яка знаходиться після останнього питання. Врахуйте, що ті питання, на які ви не надали відповіді, програма сприйме як неправильні. Ви отримаєте словесну оцінку своїм знанням, а також матимете можливість для звірки ваших відповідей, для цього правильні відповіді будуть відмічені зеленою галочкою, а неправильні - червоним хрестиком, ваші відповіді виділяться кольором,

Для початку тестування натисніть на кнопку "Start" ("Розпочати"), яка знаходиться під цим текстом.

Start

Вітаємо - ви закінчили Тест "Перевір себе".

Ви правильно відповіли на %%SCORE%% питань з %%TOTAL%%.

Ваша оцінка: %%RATING%%


Your answers are highlighted below.

Великі свята

7 січня – РІЗДВО ХРИСТОВЕ
14 січня – Обрізання Господа нашого Ісуса Христа, св. Василія Великого
19 січня – БОГОЯВЛІННЯ ГОСПОДНЄ
15 лютого – СТРІТЕННЯ ГОСПОДНЄ
7 квітня – БЛАГОВІЩЕННЯ ПРЕЧИСТОЇ ДІВИ МАРІЇ
19 квітня – ВОСКРЕСІННЯ ХРИСТОВЕ
28 травня – ВОЗНЕСІННЯ ГОСПОДНЄ
7 червня – ЗІСЛАННЯ СВЯТОГО ДУХА
7 липня – Різдво святого Івана Христителя
12 липня – Верховних апостолів Петра і Павла
28 серпня – УСПІННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ
21 вересня – РІЗДВО ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ
27 вересня – ВОЗДВИЖЕННЯ ХРЕСТА ГОСПОДНЬОГО
14 жовтня – Покров Пресвятої Богородиці
21 листопада – Собор архистратига Михаїла
4 грудня – ВВЕДЕННЯ У ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ
19 грудня – Миколая Чудотворця
22 грудня – Непорочне Зачаття Пресвятої Богородиці

 

Багатоденні пости:

Великий піст: 2 березня – 18 квітня
Петрівка: 15 червня – 11 липня
Спасівка: 14 серпня – 27 серпня
Різдв’яний піст: 28 листопада – 6 січня

 

Строгі пости:

Навечір’я Різдва Христового: 6 січня
Навечір’я Богоявління: 18 січня
Перший день Великого Посту: 2 березня
Велика П’ятниця: 17 квітня
Усікновення Голови Св. Івана Христителя : 11 вересня

 

Загальниці:

Новий Рік за григоріянським календарем: 1 січня
Від Різдва Христового до Богоявління: 7 – 17 січня
Від неділі Митаря і Фарисея до неділі про Блудного сина: 10 – 16 лютого
У Світлий тиждень Пасхи: 19 квітня – 26 квітня
Від Зіслання Святого Духа до Всіх Святих: 7 – 14 червня
День Незалежності: 24 серпня

 
 
                                                                  

 

 

 

 

 

 

Відкрити »

​(Щоб прочитати житіє святих, які поминаються в даний день, чи цитати із святого письма, клікніть по стрілочці в рядку даної дати)

1
середа
Святого мученика Боніфатія
 Євр. 5:11-6:8; Лк. 21:5-7,10-11,20-24
2
четвер
Передсвяття Різдва Христового.
Святого священномученика Ігнатія Богоносця
Євр.7:1-6; Лк. 21:28-33
3
п’ятниця
Святої мучениці Юліянії, що з Никомидії
Євр. 7:18-25; Лк. 21:37-22:8
  4
субота
Святої великомучениці Анастасії Путорозрішниці
Еф.2:11-13;   Лк. 13:18-29
 
  5
неділя
Святих десятьох мучеників, що в Криті
Євр. 11:9-10,17-23,32-40;   Мт. 1:1-25
6
понеділок
Навечір’я Різдва Христового. 
Святої преподобномучениці Євгенії
Євр. 1:1-12; Мт. 1:18-25
Гал. 3:23-29; Лк. 2:1-20
Євр.  1:10 – 2:3; Мт. 2:1-12
Євр. 2:11-18; Мт. 2:13-23
Євр. 1:1-12; Лк. 2:1-20
7
вівторок
⊕ Різдво Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа
Гал. 4:4-7; Мт. 2:1-12
8
середа
⊕ Собор Пресвятої Богородиці. 
Святого Йосифа Обручника.
 
Святого священномученика Євтимія, єпископа Сардійського.
Євр. 2:11-18; Мт. 2:13-23
9
четвер
Святого апостола, первомученика й архидиякона Стефана.
Святого преподобномученика та ісповідника Теодора і брата його, преподобного Теофана, начертаних
Ді. 6:8-7:5, 47-60; Мт. 21:33-42
10
п’ятниця
Святих мучеників двадцять тисяч, спалених у Никомидії, святої мучениці Домни
 Євр. 11:8,11-16; Мр. 9:33-41
11
субота
Святих младенців за Христа убитих у Вифлеємі.
Преподобного отця нашого Маркела, ігумена обителі Неусипаємих
1 Тим. 6:11-16;  Мт. 12:15-21
12
неділя
Пам’ять св. і праведних Йосифа Обручника, Давида царя і Якова, по плоті брата Господнього.
Святої мучениці Анісії. 
Гал. 1:11-19; Мт. 2:13-23.
13
понеділок
Преподобної матері нашої Меланії Римлянки
Євр. 11:17-23,27-31; Мр. 9:42–10:1.
14
вівторок
⊕ Обрізання Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа. 
Cвятого отця нашого Василія Великого, архиепископа Кесарії Кападокійської

Кол. 2:8-12; Лк. 2:20-21,40-52
15
середа
Cвятого отця нашого Сильвестра, папи Римського
Як. 1:1-18; Мр. 10:11-16.
16
четвер
Cвятого отця нашого пророка Малахії. Cвятого мученика Гордія
Як. 1:19-27; Мр. 10:17-27.
17
п’ятниця
Собор святих сімдесяти апостолів. Преподобного отця Теоктиста
Ді. 13:25-32; Мт. 3:1-11
Ді. 19:1-8; Мр. 1:1-8
Рим. 6:3-11; Мр. 1:9-15
Тит. 2:11-14,3:4-7; Мт. 3:13-17
18
субота
Навечір’я Богоявлення Господнього. 
Cвятих мучеників Теопемпта і Теони. Преподобної Синклитикії. Преподобної матері Аполінарії

1Тим. 6:11-16; Мт.12:15-21
  19
неділя
⊕ Святе Богоявлення Господа і Спаса нашого Ісуса Христа
Тит. 2:11-14,3:4-7; Мт. 3:13-17
  20
понеділок
Собор святого славного пророка і Предтечі Івана Христителя
Ді. 19:1-8; Ів. 1:29-34
  21
вівторок
Преподобних Георгія Хозевита та Еміліяна Ісповідника. Преподобної Домніки. Cвятого мученика Юліяна і святої Василиси
Як. 3:1-10; Мр. 11:11-23
  22
середа
Cвятого мученика Поліевкта. Преподобного отця нашого Євстратія Чудотворця
Як. 3:11–4:6; Мр. 11:23-26.
  23
четвер
Пратулинських мучеників. Cвятого отця нашого Григорія, єпископа Ниського. Преподобного Дометіяна, єпископа Мелетинського. Преподобного отця Маркіяна, пресвітера та економа Великої Константинопольської Церкви
Як. 4:7–5:9; Мр. 11:27-33
24
п’ятниця
Преподобного отця Теодосія, спільного життя зачинателя
1Пт. 1:1-2,10-12,2:6-10; Мр. 12:1-12
Євр.13,17-21 Мт.11,27-30
  25
субота
Святої мучениці Тетяни
Еф. 6:10-17; Мт. 4:1-11
  26
неділя
Cвятих мучеників Єрмила і Стратоніка
Еф. 4:7-13; Мт. 4:12-17
  27
понеділок
Преподобних Отців наших в Синаї і Раїті убитих
Рим. 8:28-39; Лк. 6:17-23
  28
вівторок
Преподобного отця Павла Тивейського.  Преподобного отця нашого Івана Кущника
Гал. 5:22–6:2; Мт. 11:27–30
  29
середа
Поклін чесним веригам святого і всехвального апостола Петра
Ді. 12:1-11; Ів. 21:15-25
  30
четвер
Преподобного і богоносного отця нашого Антонія Великого
Євр. 13:17-21; Лк. 6:17-23
31
п’ятниця
Святих отців наших архієпископів Александрійських Атанасія і Кирила
Євр. 13:7-16; Мт. 5:14-19

 


Відкрити »

 

​(Щоб прочитати житіє святих, які поминаються в даний день, чи цитати із святого письма, клікніть по стрілочці в рядку даної дати)

  1
субота
Преподобного Максима єгипетського і Макарія Александрійського.
Святої дівиці Євфросинії

1Сл. 5:14-23; Лк. 17:3-10
  2
неділя
Закхея.
†Преподобного і богоносного отця нашого Євтимія Великого
1Тим. 4:9-15; Лк. 19:1-10
Євр. 13:17-21; Лк. 6:17-23
  3
понеділок
Преподобного отця нашого Максима Ісповідника.
Святого мученика Неофіта.
Святих мучеників Євгенія, Кандида, Валеріяна, Акили
1Пт. 2:21–3:9; Мр. 12:13-17
  4
вівторок
Святого апостола Тимотея.
Святого преподобномученика Анастасія Перса

1Пт.4:1-11; Мр. 12:28-37
  5
середа
Святого священномученика Климента і святого мученика Агатангела
1Пт. 4:1-11; Мр. 12:28-37
  6
четвер
Преподобної матері нашої Ксенії (Євсевії)
1Пт. 4:12 – 5:5; Мр. 12:38-44
7
п’ятниця
†Святого отця нашого Григорія Богослова, архиєпископа Константинограда
Ів. 10:1-9
2Пт. 1:1-10; Мр. 13:1-8
1Кор. 12:7-11; Ів. 10;9-16
  8
субота
Преподобного отця Ксенофонта, його дружини Марії і синів Аркадія та Івана
2Тим. 2:11-19; Лк. 18:2-8
  9
неділя
Неділя про Митаря і Фарисея.
†Перенесення мощей святого отця нашого Івана Золотоустого
Мт. 28:16-20
2Тим. 3:10-15; Лк. 18:10-14
Євр. 7:26–8:2; Ів 10:9-16
10
понеділок
Преподобного отця нашого Єфрема Сирина
2Пт. 1:20–2:9; Мр. 13:9-13
11
вівторок
Перенесення мощей святого священномученика Ігнатія Богоносця.
Святих мучеників Романа, Якова і Філотея.
Преподобного отця Афрата

2Пт. 2:9-22; Мр. 13:14-23
12
середа
⊕ Собор святих отців наших, вселенських великих трьох єрархів і учителів Василія Великого, Григорія Богослова і Івана Золотоустого.
Святого священномученика Іполита, єпископа Портуенського

2Пт. 3:1-18; Мр. 13:24-31
Євр. 13:7-16; Мт. 5:14-19
13
четвер
Святих чудотворців і безсрібників Кира та Івана
1Ів. 1:8–2:6; Мр. 13:31–14:2
14
п’ятниця
Передпразденство Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.
Святого мученика Трифона
1Ів. 2:7-17; Мр. 14:3-9
Рм. 8:28-39; Лк. 10:19-21
15
субота
⊕ СТРІТЕННЯ ГОСПОДНЄ
2Тм. 3:1-9; Лк. 20:45-21:4
Євр. 7:7-17; Лк. 2:22-40
16
неділя
Неділя про блудного сина.
Святого і праведного Симеона Богоприємця і пророчиці Анни

Мр. 16:1-8
1Кор. 6:12-20; Лк. 15:11-32
  17
понеділок
Преподобного отця нашого Ісидора Пилусійського.
Святого мученика Ядора

1Ів. 2:18–3:10; Мр. 11:1-11
  18
вівторок
Святої мучениці Агафії
1Ів. 3:10-20; Мр. 14:10-42
  19
середа
Преподобного отця нашого Вукола, єпископа Смирнського
1Ів. 3:21–4, 6; Мр. 14:43–15:1
  20
четвер
Преподобного отця нашого Партенія, єпископа Лампсакійського.
Преподобного отця нашого Луки Елладського

1Ів. 4:20–5:21; Мр. 15:1-15
21
п’ятниця
Святого великомученика Теодора Стратилата.
Святого пророка Захарії Серповидця

2Ів. 1:1-13; Мр. 15:22,25,33-41
  22
субота
Субота заупокійна.
Святого мученика Никифора

1Кор. 10:23-28; Лк. 21:8-9,25-27,33-36
1Сол. 4:13-17; Ів. 5:24-30
  23
неділя
Неділя м’ясопусна, про Страшний Суд.
Святого мученика Харлампія, єпископа Магнезії

1Кор. 8:8–9:2; Мт. 25:31-46
  24
понеділок
Святого священномученика Власія, єпископа Севастійського
3Ів. 1:1-15; Лк 19:29-40,22:7-39
  25
вівторок
Святого отця нашого Мелетія, архиєпископа Антіохійського.
Святої дівиці Марини

Юда 1:1-10; Лк. 22:39-42,45–23:1
  26
середа
Преподобного отця нашого Мартиніяна і святих жінок Зої і Фотини
2Кр. 2:6-15; Мт. 11:2-15
  27
четвер
†Переставлення преподобного Константина філософа, у монахах Кирила, учителя слов’янського.
Преподобного отця нашого Авксентія
Юда 1:11-25; Лк. 23:1-34,44-56
Гл. 5:22-6:2; Мт. 11:27-30
28
п’ятниця
Святого апостола Онисима
1Кр. 1:18-24; Ів.3:13-17
  29
субота
Всіх преподобних отців, що в подвизі просіяли
Святих мучеників Памфила, єрея, Порфирія і дружини їх.

Рм. 14:19-26; Мт. 6:1-13
Гл. 5:22-6:2; Мт.11:27-30

 


Відкрити »

​(Щоб прочитати житіє святих, які поминаються в даний день, чи цитати із святого письма, клікніть по стрілочці в рядку даної дати)

  1
неділя
Святих мучеників Памфила, Валента, Павла, Селевка, Порфирія, Юліяна, Теодула та п’яти єгиптян:Іллі, Єремії, Ісаї, Самуїла і Даниїла.
Преподобного отця нашого Флавіяна, архиєпископа Царгородського
2 Ів. 1:1-13; Мр. 15:22, 25, 33-41Утр.:
Єв. – Лк. зач. 112; 24, 1-12.
Літ.:
Ап. – Рим. 112 зач.; 13, 11 – 14, 4.
Єв.> – Мт. 17 зач.; 6, 14-21.
2
понеділок
Початок св. Великого посту. Строгий піст.
Святого великомученика Теодора.
Святої Маріямни, сестри святого апостола Филипа

1 Кр. 10:23-28; 1 Сл. 4:13-17; Лк. 21:8-9, 25-27, 33-36; Ів. 5:24-30
3
вівторок
Неділя м’ясопусна, про Страшний Суд.
Святого Лева, папи Римського

1 Кр. 8:8-9:2; Мт. 25:31-46
4
середа
Святого апостола Архипа.
Святих мучеників Максима, Теодота, Ісихія та Асклипіодота

3 Ів. 1:1-15; Лк. 19:29-40, 22:7-39
5
четвер
Преподобного Лева, єпископа Катанського.
Святого священномученика Садота і з ним ста двадцятьох вісьмох.
Святого Агатона, папи Римського

Юди 1:1-10; Лк. 22:39-42, 45-23:1
6
п’ятниця
Преподобного Тимотея, що був у Символах.
Святого Євстахія, архиєпископа Антіохійського

2 Кр. 2:6-15; Мт. 11:2-15
  7
субота
Віднайдення чесних мощей святих мучеників у Євгенії.
Преподобного Петра монаха й Атанасія

Юди 1:11-25; Лк. 23:1-34, 44-56Ап. – Євр. 303 зач.; 1, 1-12.
Єв. – Мр. 10 зач.; 2, 23 – 3, 5.
Влкмч.:
Ап. – 2 Тим. 292 зач.; 2, 1-10.
Єв. – Йо. 52 зач.; 15, 17 – 16, 2.
  8
неділя
Святого священномученика Полікарпа, єпископа Смирнського.
1 Кр. 1:18-24; Ів. 3:13-17Єв. – Лк. зач. 113; 24, 12-35.
Літургія св. Василія Великого.
Ряд.:
Ап. – Євр. 329 зач.; 11, 24-26; 32-40; 12, 1-2.
Єв. – Йо. 5 зач.; 1, 43-51.
Предтечі:
Ап. – 2 Кор. 176 зач.; 4, 6-15.
Єв. – Мт. 40 зач.; 11, 2-15.
9
понеділок
†Перше і друге віднайдення чесної голови святого Івана Предтечі
Рм. 14:19-26; Гл. 5:22-6:2; 2 Кр. 4:6-15; Мт. 6:1-13; Мт. 11:27-30; Мт. 11:2-15
  10
вівторок
Неділя сиропусна, прощення
Святого Тарасія, архиєпископа Царгородського
Рм. 13:11-14:4; Мт. 6:14-21
11
середа
Святого Порфирія, архиєпископа Газького.
Святої мучениці Фотинії Самарянки

1 Тм. 1:1-7; Мт. 26:1-13
  12
четвер
Преподобного отця нашого й ісповідника Прокопія Декаполита
1 Тм. 1:8-11; Мт. 26:14-25
13
п’ятниця
Преподобного отця нашого й ісповідника Василія, співпосника святого Прокопія. Преподобного Касіяна.
Преподобних Марини, Кири і Домніки

1 Тм. 1:12-14; Мт. 26:26-35
  14
субота
Преподобної мучениці Євдокії
1Тм. 1:15-17; Мт. 26:36-46Ап. – Євр. 309 зач.; 3, 12-16.
Єв. – Мр. 6 зач.; 1, 35-44.
За упокій:
Ап. – 1 Сол. 270 зач.; 4, 13-17.
Єв. – Йо. 16 зач.; 5, 24-30.
  15
неділя
Святого священномученика Теодота, єпископа Киринейського
1 Тм. 1:18-2:7; Мт. 26:47-56Єв. – Лк. зач. 114; 24, 36-53.
Літургія св. Василія Великого.
Ап. – Євр. 304 зач.; 1, 10 – 2, 3.
Єв. – Мр. 7 зач.; 2, 1-12.
16
понеділок
Святих мучеників Євтропія, Клеоніка і Василиска
Євр. 1:1-12; 2 Тм. 2:1-10; Мр. 2:23-3:5; Ів. 15:17-16:2
  17
вівторок
Неділя перша Великого посту, Православія
Преподобного Герасима, що на Йордані.
Святого мученика Павла і його сестри Юліянії

Євр. 11:24-26, 32-12:2; Ів. 1:43-51
18
середа
Святого мученика Конона
Святого мученика Конона Городника

1 Тм. 2:8-15; Мт. 26:69-75
  19
четвер
Святих мучеників (42-ох), що в Аморії новоявлені:Теодора, Костянтина, Каліста, Теофіла і тих, що з ними
1 Тм. 3:1-9; Мт. 26:69-75
20
п’ятниця
Святих священномучеників Василія, Єфрема, Капітона, Євгенія та інших у Херсоні
Преподобного Павла Препростого

1 Тм. 3:10-16; Мт. 27:11-26
  21
субота
Преподобного отця нашого ісповідника Теофілакта, єпископа Никомидійського
1 Тм. 4:1-5; Мт. 27:27-44Ап. – Євр. 325 зач.; 10, 32-38.
Єв. – Мр. 8 зач.; 2, 14-17.
За упокій:
Ап. – 1 Сол. 270 зач.; 4, 3-17.
Єв. – Йо. 16 зач.; 5, 24-30.
  22
неділя
Святих 40 мучеників, замучених у Севастійському озері
1 Тм. 4:6-16; Євр. 12:1-10; Мт. 27:45-46; Мт. 10:1-16Єв. – Йо. зач. 63; 20, 1-10.
Літургія св. Василія Великого.
Літ.:
Ряд.:
Ап. – Євр. 311 зач.; 4, 14 – 5, 6.
Єв. – Мр. 37 зач.; 8, 34 – 9, 1.
Мучч.:
Ап. – Євр. 331 зач., 12, 1-10.
Єв. – Мт. 80 зач., 20, 1-16.
23
понеділок
Святого мученика Кондрата і тих, що з ним
Євр. 3:12-16; 1 Сл. 4:13-17; Мр. 1:35-44; Ів. 5:24-30
  24
вівторок
Неділя друга Великого посту
Софронія, патріярха Єрусалимського

Євр. 1:10-2:3; Мр. 2:1-12
25
середа
Преподобного отця нашого й ісповідника Теофана
Во святих отця нашого Григорія Двоєслова, папи Римського

1 Тм. 5:1-10; Мт. 27:57-66
  26
четвер
Перенесення мощей во святого Никифора, патріярха Царгорода
1 Тм. 5:11-21; Мр. 14:1-11
27
п’ятниця
Преподобного отця нашого Венедикта
Святого мученика Олександра, пресвітера в Пидні

1 Тм. 5:22-25; Мр. 14:12-26
  28
субота
Святих мучеників Агапія, Пуплія, Тимолая, Ромула, і двох Олександрів, і двох Діонисіїв
1 Тм. 6:1-11; Мр. 14:27-42Ап. – Євр. 313 зач.; 6, 9-12.
Єв. – Мр. 31 зач.; 7, 31-37.
За упокій:
Ап. – 1 Кор. 163 зач.; 15, 47-57.
Єв. – Йо. 16 зач.; 5, 24-30.
  29
неділя
Святого мученика Савина
Святого мученика Юліяна
Святого священномученика Олександра, папи Римського

1 Тм. 6:12-16; Мр. 14:43-42Єв. – Йо. зач. 64; 20, 11-18.
Літургія св. Василія Великого.
Ряд.:
Ап. – Євр. 314 зач.; 6, 13-20.
Єв. – Мр. 40 зач.; 9, 17-31.
30
понеділок
Преподобного отця нашого Олексія, чоловіка Божого
Євр. 10:32-38; 1 Сл. 4:13-17; Мр. 2:14-17; Ів. 5:24-30
  31
вівторок
Неділя третя Великого посту, Хрестопоклонна
Святого отця нашого Кирила, архиєпископа Єрусалимського
Святих мучениць Олександри, Клавдії, Євфрасії та інших

Євр. 4:14-5:6; Мр. 8:34-9:1

квітень

 

(Щоб прочитати житіє святих, які поминаються в даний день, чи цитати із святого письма, клікніть по їх назві)

1
середа
Святих мучеників Хрисанта і Дарії
2 Тм. 3:10-15;   Лк. 22:39-54
  2
четвер
Преподобних отців наших в обителі святого Сави убієнних
2 Тм. 3:16-4:4;   Лк. 22:55-62
3
п’ятниця
Преподобного отця нашого та ісповідника Якова, єпископа
2 Тм. 4:5-8;   Лк. 22:63-71
  4
субота
Акафістова
Святого священномученика Василія, пресвітера Анкирської Церкви

Євр. 9:24-28;   Мр. 8:27-31
Євр. 9:1-7;   Лк. 10:38-42,11:27-28
  5
неділя
Святого преподобномученика Никона і двохсот його учнів, що з ним постраждали
Євр. 9:11-14;   Мр. 10:32-45
Гл.3:23-29;   Лк.7:36-50
6
понеділок
Передсвяття Благовіщення
Преподобних Захарії та Якова Ісповідника
2 Тм. 4:9-18;  Лк. 23:1-12
  7
вівторок
⊕ БЛАГОВІЩЕННЯ ПРЕЧИСТОЇ ДІВИ МАРІЇ
Тит. 1:5-16;   Лк. 23:13-25 
Євр. 2:11-18;   Лк. 1:24-38
8
середа
Віддання Благовіщення
Собор святого архангела Гавриїла
Тит. 2:1-10;   Лк. 23:26-32
Євр. 2:2-10;   Лк. 10:16-21
  9
четвер
Святої Матрони Солунської
Тит. 2:11-3:3Лк. 23:33-43
10
п’ятниця
Преподобного Іларіона Нового
Святого Стефана Чудотворця
Тит. 3:4-15;   Лк. 23:44-56
  11
субота
Лазарева субота
Преподобного Марка, єпископа Аретусійського, Кирила, диякона, та інших
Євр. 12:28-13:8;   Ів. 11:1-45
  12
неділя
КВІТНА НЕДІЛЯ
Фл. 4:4-9;   Ів. 12:1-18
13
понеділок
(Страсний тиждень)
Преподобного і чудотворного Іпатія, єпископа Гангрського
Ді. 10:34-43;   Мт. 24:3-35
14
вівторок
Преподобної Марії Єгипетської
1 Кр. 1:18-2:2;    Мт. 24:36-26:2
15
середа
Преподобного Тита Чудотворця
1 Кр. 2:6-10;   Мт. 26:6-16
16
четвер
ВЕЛИКИЙ ЧЕТВЕР (страсті)
Преподобного Микити Ісповідника, ігумена Мидикійської обителі

1 Кр. 11:23-32;    (Мт. 26:1-20, Ів. 13:3-17, Мт. 26:21-39; Лк. 22:43-45, Мт. 26:40-27:2)
17
п’ятниця
ВЕЛИКА П’ЯТНИЦЯ (Плащаниця)
Преподобних Йосифа Піснеписця і Георгія (Юрія), що з Малеї
18
субота
ВЕЛИКА СУБОТА
Святих мучеників Теодула, Агатопода і тих, що з ними
Рм. 6:3-11;    Мт. 28:1-20
19
неділя
⊕ВОСКРЕСІННЯ ХРИСТОВЕ
Ді. 1:1-8;    Ів. 1:1-17
20
понеділок
Світлий понеділок
Преподобного Георгія, єпископа Митилинського
Ді. 1:12-17,21-26;    Ів. 1:18-28
21
вівторок
Світлий вівторок
Святих апостолів Іродіона, Агава, Руфа, Асинкріта, Флегонта і Єрма
Ді. 2:14-21;   Лк. 24:12-35
22
середа
Святого мученика Євпсихія
Ді. 2:22-36;    Ів. 1:35-51
23
четвер
Святих мучеників Терентія, Африкана, Максима, Помпія та тих, що з ними
Ді. 3:1-8;    Ів. 3:1-15
24
п’ятниця
Святого священномученика Антипи, єпископа Пергаму Азійського
Ді. 3:1-8;    Ів. 2:12-22
25
субота
Преподобного отця нашого й ісповідника Василія, єпископа Парійського
Ді. 3:11-16;    Ів. 3:22-33 
26
неділя
Томина. Антипасха
Святого священномученика Артемона і тих, що з ним
Ді. 5:12-20;     Ів. 20:19-31
  27
понеділок
Во святих отця нашого та ісповідника Мартина, папи Римського
Святих мучеників литовських Антонія, Івана, Євстатія

Ді. 3:19-26;     Ів. 2:1-11
  28
вівторок
Всесвятих апостолів Аристарха, Пуда і Трофима
Ді. 4:1-10;     Ів. 3:16-21
  29
середа
Святих мучениць дів Агапії, Ірини й Хіонії
Ді. 4:13-22;    Ів. 5:17-24
  30
четвер
Преподобного Симеона, що в Персиді.
Преподобного Акакія, єпископа Мелитинського
Ді. 4:23-31;    Ів. 5:24-30

 


Травень

(Щоб прочитати житіє святих, які поминаються в даний день, чи цитати із святого письма, клікніть по відповідному текстові)
1
п’ятниця
Преподобного Івана, учня святого Григорія Декаполіта
Ді. 5:1-11;    Ів. 5:30-6:2
  2
субота
Преподобного Івана Старопечерника
Ді. 5:21-33;    Ів. 6:14-27
  3
неділя
Мироносиць
Преподобного отця нашого Тедора Трихини

Ді. 6:1-7;    Мр. 15:43-16:8
  4
понеділок
Святого священномученика Януарія і тих, що з ним
Святого Теодора з Пергії

Ді. 6:8-7:5,47-60;    Ів. 4:46-54
  5
вівторок
Преподобного отця нашого Теодора Сикеота
Преподобного Віталія Монаха

Ді. 8:5-17;    Ів. 6:27-33
  6
середа
⊕Святого славного великомученика побідоносця і чудотворця Юрія
Ді. 8:18-25;    Ів. 6:35-39
Ді.12:1-11;    Ів. 15:17-16:2
  7
четвер
Святого мученика Сави Стратилата
Ді. 8:26-39;    Ів. 6:40-44
8
п’ятниця
†Святого апостола і євангелиста Марка
Ді. 8:40-9:19;    Ів. 6:48-54
1 Пт. 5:6-14;   Мр. 6:7-13
  9
субота
Святого священномученика Василія, єпископа Амасійського, і святої праведної дівиці Глафіри
Ді. 9:20-31;    Ів. 15:17-16:2
  10
неділя
Розслабленого
Преподобного Стефана, колишнього ігумена Печерського, єпископа Волинського
Священномученика Симеона, родича Господнього

Ді. 9:32-42;    Ів. 5:1-15
  11
понеділок
Святих апостолів Ясона і Сосипатра
Святих мучеників Максима, Дади, Квінтиліяна
Святого Кирила, єпископа Турівського

Ді. 10:1-16;    Ів. 6:56-69
  12
вівторок
Святих дев’ять мучеників, що в Кизиці
Преподобного Мемнона Чудотворця

Ді. 10:21-33;    Ів. 7:1-13
  13
середа
†Святого апостола Якова, брата святого Івана Богослова
Ді. 14:6-18;    Ів. 7:14-30
Ді. 12:1-11;    Лк. 5:1-11
  14
четвер
Святого пророка Єремії
Ді. 10:34-43;    Ів. 8:12-20
15
п’ятниця
Святого Атанасія, архиєпископа Олександрійського
Ді. 10:44-11:10;    Ів. 8:21-30
  16
субота
Успення преподобного отця нашого Теодосія, ігумена монастиря Києво-Печерського і начальника монашого спільного житія в землі Руській
Святих мучеників Тимотея і Маври

Ді. 12:1-11;    Ів. 8:31-42
Євр. 13:7-16;    Мт. 11:27-30
  17
неділя
Самарянки
Святої преподобномучениці Пелагії

Ді. 11:19-26,29-30;    Ів. 4:5-42
  18
понеділок
Святої славної мучениці Ірини.
Ді. 12:12-17;    Ів. 8:42-51
  19
вівторок
Святого і праведного Йова Многострадального
Ді. 12:25-13:12;    Ів. 8:51-59
  20
середа
Святого мученика Акакія
Спогад про об’явлення на небі знамення Чесного Хреста у місті Єрусалимі

Ді. 13:13-24;    Ів. 6:3-14
  21
четвер
Святого, славного і всехвального апостола і євангелиста Івана Богослова
Преподобного Арсенія Великого
Ді. 14:20-27;    Ів. 9:39-10:9
1 Ів. 1:1-7;    Ів. 19:25-27,21:24-25
22
п’ятниця
Перенесення чесних мощей Миколая Чудотворця з Мир у Барі
Святого пророка Ісаї
Святого мученика Христофора

Ді. 15:5-34;    Ів. 10:17-28
Євр. 13:17-21;    Лк. 6:17-23
  23
субота
†Святого апостола Симона Зилота
Ді. 15:35-41;    Ів. 10:27-38
1 Кр. 4:9-16;    Мт. 13:54-58
  24
неділя
Сліпонародженого
Апостолів слов’ян святих Кирила і Методія
Святого священномученика Мокія
Ді. 16:16-34;     Ів. 9:1-38
Євр. 7:26-8:2;    Ів. 10:9-16
  25
понеділок
Во святих отця нашого Епіфанія, єпископа Кипрського
Святого Германа, патріярха Царгородського

Ді. 17:1-15;    Ів. 11:47-57
  26
вівторок
Святої мучениці Гликерії
Ді. 17:19-28;    Ів. 12:19-36
  27
середа
Святого мученика Ісидора, що з острова Хіоського
Ді. 18:22-28;    Ів. 12:36-47
  28
четвер
⊕ГОСПОДНЄ ВОЗНЕСЕННЯ
Преподобного Пахомія Великого

Ді. 1:1-12;    Лк. 24:36-53
29
п’ятниця
Преподобного Теодора Освященного, учня преподобного Пахомія
Святих мучеників Вита, Модеста і Крискентії

Ді. 19:1-8;    Ів. 14:1-11
  30
субота
Святого апостола Андроника та святої Юнії, його дружини
Ді. 20:7-12;    Ів. 14:10-21
  31
неділя
Святих Отців
Святого мученика Теодота, що в Анкирі, та семи святих дів: Олександри, Текуси, Клавдії, Фаїни, Євфрасії, Матрони, Юлії.
Святих мучеників Петра, Діонисія, Андрея, Павла, Христини, Іраклія, Павлина, Венедима

Ді. 20:16-18,28-36;    Ів. 17:1-13

 

Червень

(Щоб прочитати житіє святих, які поминаються в даний день, чи цитати із святого письма, клікніть по їх назві)

  1
понеділок
Святого священномученика Патрикія, єпископа Пруського, і тих, що з ним
Ді. 21:8-14;    Ів. 14:27-15:7
  2
вівторок
Сліпородженого Святого мученика Талалея і тих, що з ним
Ді. 21:26-32;    Ів. 16:2-13
  3
середа
 Святих великих царів і рівноапостольних Костянтина й Олени
Ді. 23:1-11;    Ів. 16:15-23
Гл. 1:11-19;    Ів. 10:1-9
  4
четвер
Третє віднайдення чесної голови святого Івана Предтечі 
Святого мученика Василиска

Ді. 25:13-19;    Ів. 16:23-33
2 Кр. 4:6-15;    Мт. 11:2-15
5
п’ятниця
Преподобного Михаїла, єпископа Синадського
Ді. 27:1-44;    Ів. 17:18-26
  6
субота
Преподобного Симеона Дивногорця
Микити Переяславського

Ді. 28:1-31;    Ів. 21:15-25
1 Сл. 4:13-17;    Ів. 5:24-30
7
неділя
⊕ ЗІСЛАННЯ СВЯТОГО ДУХА
Ді. 2:1-11;    Ів. 7:37-52,8:12
8
понеділок
⊕ Святої Животворящої Тройці 
Святого апостола Карпа, одного з сімдесятьох

Еф. 5:9-19;    Мт. 18:10-20
9
вівторок
Святого священномученика Терапонта
Рм. 1:1-7,13-17;    Мт. 4:25-5:13
10
середа
Преподобного Микити, єпископа Халкедонського
Рм. 1:18-27;     Мт. 5:20-26
11
четвер
Святої преподобномучениці Теодосії
Рм. 1:28-2:9;    Мт. 5:27-32
12
п’ятниця
Преподобного Ісаакія, ігумена обителі Далматської
Рм. 2:14-29;    Мт.5:33-41
13
субота
Святого апостола Єрмія
Святого мученика Єрмея

Рм. 1:7-12;    Мт. 5:42-48
14
неділя
Всіх Святих 
Святого мученика Юстина Філософа і тих, що з ним
Євр. 11:33-12:2;    Мт. 10:32-33,37-38,19:27-30
  15
понеділок
(Початок Петрівки)
Во святих отця нашого Никифора, патріярха Царгородського, ісповідника

Рм. 2:28-3:18;    Мт. 6:31-34,7:9-11
  16
вівторок
Мученика Лукиліяна і тих, що з ним
Рм. 4:4-12;    Мт. 7:15-21
17
середа
Во святих отця нашого Митрофана, патріярха Царгородського
Рм. 4:13-25;    Мт. 7:21-23
  18
четвер
⊕Пресвятої Євхаристії
Святого священномученика Доротея, єпископа Тирського

Рм. 5:10-16;    Мт. 8:23-27
1 Кр. 11:23-32;    Ів. 6:48-54
19
п’ятниця
Преподобного Висаріона, чудотворця
Преподобного Іларіона Нового, ігумена обителі Далматської

Рм. 5:17-6:2;    Мт. 9:14-17
  20
субота
Святого мученика Теодота Анкирського
Рм. 3:19-26;    Мт. 7:1-8
  21
неділя
Святого великомученика Теодора Стратилата
Рм. 2:10-16;    Мт. 4:18-23
  22
понеділок
Во святих отця нашого Кирила, архиєпископа Олександрійського
Рм. 7:1-13;    Мт. 9:36-10:8
  23
вівторок
Святого священномученика Тимотея, єпископа Пруського
Рм. 7:14-8:2;    Мт.10:9:-15
24
середа
Святих апостолів Вартоломея і Варнави
Рм. 8:2-13;    Мт. 10:16-22
Ді. 11:19-26,29-30;   Лк. 10:16-21
  25
четвер
Преподобних Онуфрія Великого і Петра Атонського
Рм. 8:22-27;    Мт. 10:23-31
26
п’ятниця
⊕Найсвятішого Серця Ісусового
Святої мучениці Акилини
Святого Трифилія, єпископа Левкусії Кипрської

Рм. 9:6-19;    Мт. 10:32-36,11:1
Євр. 2:11-18;    Ів. 3:13-17
  27
субота
†Співстраждання Пресвятої Богородиці
Священномученика Миколая Чарнецького і 24-х українських мучеників
Святого пророка Єлисея
Рм. 3:28-4:3;    Мт. 7:24-8:4
Фл. 2:5-11;    Ів. 19:25-27
  28
неділя
Святого пророка Амоса
Преподобного Єроніма
Рм. 5:1-10;    Мт. 6:23-33
  29
понеділок
Святого чудотворця Тихона, єпископа Аматунського
Рм. 9:18-33;    Мт. 11:2-15
  30
вівторок
Святих мучеників Мануїла, Савела та Ісмаїла
Рм. 10:11-11:2;    Мт. 11:16-20

 

Липень


1 (середа) Святих мучеників Леонтія, Іпатія і Теодула
Рм. 11:2-12;    Мт. 11:20-26
  2 (четвер) †Апостола Юди, брата Господнього
Рм. 11:13-24;    Мт. 11:27-30
Юди 1:1-10;    Ів. 14:21-24
3 (п’ятниця) Святого священномученика Методія, єпископа Патарського
Рм. 11:25-36;    Мт. 12:1-8
  4 (субота) Святого мученика Юліяна Тарсійського
Рм. 6:11-17;    Мт. 8:14-23
  5 (неділя) ⊕ Матері Божої Неустанної Помочі. 
Всіх святих українського народу
Святого священномученика Євсевія, єпископа Самосатського
Рм. 6:18-23;    Мт. 8:5-13
Рм. 8:28-39;    Мт. 5:1-16
  6 (понеділок) Святої мучениці Агрипіни
Рм. 12:4-5,15-21;    Мт. 12:9-13
  7 (вівторок)
⊕Різдво святого Івана Христителя
Рм. 14:9-18;    Мт. 12:14-16:22-30
Рм. 13:11-14:4;    Лк. 1:1-25,57-68,76,80
8
середа
Святої преподобномучениці Февронії
Рм. 15:7-16;    Мт. 12:38-45
  9
четвер
Преподобного Давида, що в Солуні
Рм. 15:17-29;    Мт. 12:46-13:3
10
п’ятниця
Преподобного Самсона странноприємця
Рм. 16:1-16;    Мт. 13:4-9
  11
субота
Перенесення мощей святих безсрібників Кира і Івана
Рм. 8:14-21;    Мт. 9:9-13
  12
неділя
⊕ВЕРХОВНИХ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА
Рм. 10:1-10;    Мт. 8:28-9:1
2 Кр. 11:21-12:9;    Мт. 16:13-19
  13
понеділок
†Собор 12-ох апостолів
Рм. 16:17-24;    Мт. 13:10-23
1 Кр. 4:9-16;    Мр. 3:13-19
  14
вівторок
Святих безсрібників і чудотворців Косми і Дам’яна
1 Кр. 1:1-9;    Мт. 13:24-30
  15
середа
†Покладання Ризи Пресвятої Богородиці у Влахерні
1 Кр. 2:9-3:8;    Мт. 13:31-36
Євр. 9:1-7;   Лк. 10:38-42,11:27-28
  16
четвер
Святого мученика Якинта
Во святих отця нашого Анатолія, патріярха Царгородського

1 Кр. 3:18-23;    Мт. 13:36-43
17
п’ятниця
Священномученика Павла Гойдича
Во святих отця нашого Андрея, архиєпископа Критського, Єрусалимлянина
Преподобної Марти, матері святого Симеона Дивногорця

1 Кр. 4:5-8;    Мт. 13:44-54
  18
субота
†Преподобного Атанасія Атонського
Рм. 9:1-5;    Мт. 9:18-26
Гл. 5:22-6:2;   Лк. 6:17-23
  19
неділя
Преподобного Сисоя Великого
Рм. 12:6-14;    Мт. 9:1-8
  20
понеділок
Преподобних отців наших Томи, що в Малеї, і Акакія, що в “Ліствиці”
1 Кр. 5:9-6:11;    Мт. 13:54-58
  21
вівторок
Святого великомученика Прокопія
1 Кр. 6:20-7:12;    Мт. 14:1-13
  22
середа
Святого священномученика Панкратія, єпископа Тавроменійського
1 Кр. 7:12-24;    Мт. 14:35-15:11
  23
четвер
†Преподобного Антонія Печерського
Святих сорока п’яти мучеників, що в Нікополі Вірменському

1 Кр. 7:24-35;    Мт. 15:12-21
Гл. 5:22-6:2;    Лк. 6:17-23
24
п’ятниця
Святої праведної княгині Ольги, у хрещенні Олени
Святої мучениці і всехвальної Євфимії

1 Кр. 7:35-8:7;    Мт. 15:29-31
  25
субота
Святих мучеників Прокла та Іларія
Преподобного Михаїла Малеїна

Рм. 12:1-3;    Мт. 10:37-11:1
  26
неділя
Собор святого архангела Гавриїла
Преподобного Стефана Саваїта

Рм. 15:1-7;    Мт. 9:27-35
  27
понеділок
Святого апостола Акили
1 Кр. 9:13-18;    Мт. 16:1-6
  28
вівторок
†Рівноапостольного Володимира Великого, князя Київського
Святих мучеників Кирика і Юліти

1 Кр. 10:5-12;    Мт. 16:6-12
Гл. 1:11-19;    Ів. 10:1-9
  29
середа
Святого священномученика Атиногена і десяти його учнів
1 Кр. 10:12-22;    Мт. 16:20-24
  30
четвер
Святої великомучениці Марини
1 Кр. 10:28-11:7;    Мт. 16:24-28
31
п’ятниця
Святого мученика Якинта, що в Амастриді
Святого мученика Еміліяна

1 Кр. 11:8-22;    Мт. 17:10-18

 

 

 


інформери

Професійні свята

 Пам’ятні дати

Державні свята – 2019:

r233501 01 січня 2019 r233581 Новий рік;

r233502 07 січня 2019 r233582 Різдво Христове;

r233503 08 березня 2019 r233583 Міжнародний жіночий день;

r233504 28 квітня 2019 r233584 Пасха;

r233506 01 травня 2019 r233585 День праці;

r233506 09 травня 2019 r233586 День Перемоги;

r233507 16 червня 2019 r233587 Трійця;

r233508 28 червня 2019 r233588 День Конcтитуції України;

r233511 24 Серпня 2019 r233589 День незaлежності України;

r233511 14 жовтня 2019 r233589 День захисників України;

r233502 25 грудня 2019 r233582 Різдво Христове;

 

Професійні сімейні та свята

22 січня 2018 — Міжнародний день рідної мови.
22 січня 2018 — День Соборності України.
25 січня 2018 — День студентів.

19 лютого 2018 — День державного герба Україи.
20 лютого 2018 — День Героїв «Небесної сотні».
21 лютого 2018 — День Рідної мови.
28 лютого 2018 — День штурманської служби авіації Збройних сил України.

15 березня 2018 — Всесвітній день захисту прав споживача.
18 березня 2018 — День працівників ЖЕК

23 березня 2018 — Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва.

7 квітня 2018 — Всесвітній день здоров’я.

12 квітня 2018 — День Авіації та Космонавтики.

28 квітня 2018 — Всесвітній день охорони праці.

13 травня 2018 — День матері.
15 травня 2018 — Міжнародний день сім’ї.

17 травня 2018 — День вишиванки.

20 травня 2018 — Всеукраїнський день працівників культури (третя неділя травня).

1 червня 2018 — Міжнародний День захисту дітей.

5 червня 2018 — Всесвітній день охорони навколишнього середовища.

17 червня 2018 — День медичного працівника (третя неділя червня).
17 червня 2018 — День Батька (третя неділя червня).

21 червня 2018 — День санітарно-епідеміологічної служби.
22 червня 2018 — День скорботи і надання почеcтей пам’яті жертв війни в Україні.
23 червня 2018 — День державної служби.
24 червня 2018 — День молоді України (остання неділя червня).
27 червня 2018 — Всесвітній день рибальства.

29 липня 2018 — День працівника торгівлі (остання неділя липня).

12 серпня 2018 — День Будівельника (друга неділя серпня).

19 серпня 2018 — День пасічника.

25 серпня 2018 — День авіації України (остання субота серпня).

1 вересня 2018 — День Знань.
2 вересня 2018 — День підприємця (перша неділя вересня).

16 вересня 2018 — День працівника лісу (третя неділя вересня).
17 вересня 2018 — День рятувальників України.

27 вересня 2018 — День вихователя.
27 вересня 2018 — Всесвітній день туризму.
30 вересня 2018 — Всеукраїнський день бібліотек.

1 жовтня 2018 — Міжнародний день людей похилого віку.
1 жовтня 2018 — Міжнародний день лікаря (Перший понеділок жовтня).

7 жовтня 2018 — День Вчителя (перша неділя жовтня).
7 жовтня 2018 — День працівника освіти.
8 жовтня 2018 — День юриста України.

9 жовтня 2018 — Всесвітній день пошти.

14 жовтня 2018 — День працівників державної санітарно-епідеміологічної служби. (Друга неділя жовтня).

14 жовтня 2018 — День українського козацтва.
14 жовтня 2018 — День захисника України.

27 жовтня 2018 — День рятувальника.
28 жовтня 2018 — День працівника автомобільної галузі.
28 жовтня 2018 — День визволення України oт фашистських загарбників.
28 жовтня 2018 — День автомобіліста (останню неділю жовтня).

4 листопада 2018 — День залізничника.
4 листопада 2018 — День працівника соціальної сфери (перша неділя листопада).
9 листопада 2018 — День української писемності та мови

17 листопада 2018 — Міжнародний день студентів.

21 листопада 2018 — День гідності і свободи.

1 грудня 2018 — День працівника прокуратури.
3 грудня 2018 — Міжнародний день інвалідів.

6 грудня 2018 — День Збройних сил України.
7 грудня 2018 — День місцевого самоврядування в Україні.

10 грудня 2018 — Міжнародний день прав людини.

14 грудня 2018 — День ліквідатора наслідків на ЧАЕС.
15 грудня 2018 — День працівників суду.
19 грудня 2018 — День адвокатури.