Громада нашої парафії звертається із проханням про допомогу у будівництві парафіяльного духовного центру. Будівництво вже розпочате, зроблено фундамент під будівлю, закуплено частину матеріалів, військові надають допомогу технікою. Але розрахунки показують, що своїми силами парафія здійснити його не в змозі. Тому просимо людей доброї волі, тих, хто має можливість і бажання допомогти нам коштами, які можна перерахувати на картку ПриватБанку 4731 1856 1497 6295 або на р/р 26004052405335 у Хмельницькій філії ПриватБанку: МФО 315405; код 33650981.

 Парафіяльна громада має у користуванні свій власний храм, який розпочав свою діяльність у 2007 році з настоятелем о. Юрієм Лаником. За часів радянської влади і до 2005 року в нас не було Української Греко-Католицької Церкви. Станом на сьогодні громада УГКЦ значно збільшилася. Настоятель храму о. Юрій з 2017 року за сумісництвом працює капеланом місцевої військової частини.

   Проблемою для нашої громади є те, що в нас немає відповідного приміщення для проведення повноцінної якісної реалізації наших проектів. Зустрічі проходять у приміщенні храму, невеличкій кав’ярні і в клубі військової частини чи в місцевому гарнізонному будинку офіцерів, що не відповідає цільовому призначенню.

   Із розвитком церковної громади та капеланською службою настоятеля виникла потреба в спеціальному будинку – парафіяльному духовному центрі, де діти, молодь та дорослі будуть мати місце для свого духовного, морального, психологічного і національно-патріотичного розвитку у своїй парафії і при своїй церкві.

   Діяльність центру планується за такими напрямами:

Духовний: плануємо проводити такі заняття як: катехизація, роздуми над текстами Святого Письма, недільна школа, приготування до Першої Сповіді та Урочистого Причастя, підготовка і проведення театральних виступів (Свято Миколая, Вертеп, свято Матері …), національно-патріотичне виховання, літні християнські табори, вишколи, майстер-класи та гуртки для молоді та дорослих.

  1. Соціальний: поліпшення участі в роботі Старокостянтинівського міськрайонного благодійного фонду «Карітас», який у міру своїх можливостей опікується потребуючими людьми; заплановано театральну студію, швейну майстерню, пральню та спортивно-реабілітаційний зал. На постійній основі діятиме кімната духівника, відвідувачі якої матимуть можливість для духовної бесіди з священником та розмови з психологом.

Реабілітаційний: проводитиметься реабілітаційна робота капелана з військовослужбовцями, які повертаються з місць проведення бойових дій і їхніми сім’ями. Надаватиметься опіка сім’ям військовослужбовців, що потерпають від домашнього насилля. Проводитимуться зустрічі з подружніми парами.

   Даний будинок матиме такі приміщення:

1. Актовий зал для конференцій, лекцій, зборів, навчань, спільних зустрічей, переглядів фільмів і вистав за участю нашої театральної групи.

2. Спортивно-реабілітаційний зал для реабілітації воїнів та людей з вадами опорно-рухового апарату.

3. Кабінет духівника.

4. Кабінет психолога.

5. Кабінет соціального педагога.

6. Швейна майстерня.

7. Класи для роботи з дітьми.

8. Кімнати кризового проживання для сімей військовослужбовців, що страждають від домашнього насилля.

Щиро дякуємо Вам за увагу до нашого прохання. Надіємось на Вашу братерську допомогу. Молимо Господа Бога, щоб благословив всіх людей доброї волі, які спричиняються для того, щоб допомагати тим, хто цього потребує.

На фото вгорі – макет будинку, що будується.