Десята річниця освячення храму

22 жовтня 2017 р. парафія Св. Ольги УГКЦ відзначила десяту річницю освячення храму. На святі були присутні присутні митрополит Василій Семенюк, священики сусідніх парафій, які люб’язно відгукнулися на запрошення отця Юрія та прихожан храму.

Владику зустріли вітальним словом перед храмом та щирими посмішками парафіян.

Під час проповіді Владика відзначив працю нашої парафії і відмітив зростаючу кількість прихожан церкви. Було вручено велику кількість нагород. Першим від Владики отримав Золотого Хреста настоятель нашого храму о. Юрій. Також почесними грамотами було нагороджено багатьох прихожан нашої церкви за активну участь в житті парафії, а також місцеві керівники за посильну підтримку парафії, військові за тісну співпрацю. Але, як зазначив митрополит Василій, це лише частина відзнак, які мають матеріальний вигляд, багато ще з них “друкуються на небесах” .

По закінченню святої Літургії митрополитом Василієм разом із присутніми священиками було здійснено освячення води, якою Владика щедро окропив парафіян.

 

Завершилася ця знаменна подія колективним фото перед храмом та благословінням митрополитом Василієм всіх бажаючих вірян.

 

Залишити відповідь