Святвечір із Блаженнішим Святославом

Близько сотні родин загиблих солдатів зібрав у Святвечір, 6 січня Блаженніший Святослав. На цій зустрічі були присутні і наші парафіяни, від яких ми почули щирі слова подяки організаторам цього дійства.

Подивитися короткий відеорепортаж про цю зустріч та інтерв’ю нашої прихожанки, матері загиблого воїна пані Валентини, можна подивитися, клікнувши по цьому виділеному текстові.

Своїми враженнями від поїздки поділилася парафіянка Надія: “Цими вихідними нам з сином пощастило відвідати столицю рідної України. Насолоджуючись величчю волелюбного Києва, ми, з тремтінням в душі, очікували на зустріч з Блаженнішим Святославом. Особливо, в такий радісний день – народження Христа. Великою честю було отримати великолюбне слово від нашого Блаженнішого у величному Храмі. Завдячуючи Отцю Юрію, ми отримали відчуття радості і неймовірні емоції. Дякуємо за чудову різдвяну атмосферу всім організаторам!”

Також пані Надія поділилася фото, на якому вона разом із сином Ярославом зафіксовані із Блаженнішим Святославом на пам’ять про цю зустріч:

Щоб збільшити фото – клікніть по ньому.

Залишити відповідь