Свято першої Сповіді і Святого Причастя

Одними з найважливіших подій маленького християнина є Перша Сповідь та Святе Причастя. До семи років діти причащаються без сповіді. Вважається, що сім років – це вік, відколи діти можуть вже розуміти все, що вони роблять, та відрізняти добро від зла. У цьому віці вони вже є достатньо дорослими, щоб самостійно вести духовне життя: молитися, постити, робити добрі справи.

Починаючи з семи років, діти приступають свідомо і добровільно до Першої Сповіді і Урочистого Святого Причастя. Саме така подія відбулася 10 червня 2018 року Божого для шести маленьких прихожан парафії Рівноапостольної княгині Ольги. До цього дня вони готувалися довго і наполегливо, відвідуючи недільну школу та богослужіння.

Напередодні (9 червня) діти вперше мали Таїнство Сповіді, де вони вперше свідомо  визнавали свої гріхи перед Господом. Це Таїнство буде супроводжувати їх протягом всього подальшого життя і відкриватиме їм двері до Небесного Царства.

А вже в неділю 10 червня після Святої Літургії вони приступили до Урочистого Святого Причастя. По завершенні Літургії діти виступили з невеличким привітанням, подякували священику, батькам та усім, хто долучився до їхнього духовного зростання.

На завершення настоятель храму ієрей о.Юрій звернувся до дітей та їх родин із вітальним словом, вручив їм Пам’ятки про першу Святу Сповідь та урочисте Святе Причастя.

Цього дня у  храмі було людно, адже на велике духовне свято маленьких християн завітали не лише рідні батьки, але й хресні та родичі.

Сонячний ранок, урочисто уквітчана церква підкреслювали урочистість і значущість події.

Ми бажаємо всім дітям завжди пам’ятати про цей урочистий день, бути зразковими християнами, не забувати про те, що Перша Свята Сповідь – лише перший крок на довгому шляху до Божого Милосердя!