В Антонінах освячено храм-каплицю УГКЦ

14 серпня в смт. Антоніни сталася знаменна подія – освячення храму-каплиці УГКЦ на честь св. великомученика Димитрія Солунського. Взяти участь в цьому святі зібралося біля сотні місцевих жителів, вони радісно вітали архієпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського та адміністратора Кам’янець-Подільської єпархії Василя (Семенюка) і священиків цієї єпархії, яких очолив декан Хмельницький о.-мітрат Іван Данкевич.

Архієпископ освятив новозбудований храм-каплицю, відслужив Божественну Літургію, помолився до Всевишнього за мир і спокій в Україні і благословення для новоутвореної парафіяльної громади, подякував всім тим, хто брав участь або допомагав в побудові каплиці, яка буда створена за досить короткий час.

Нарешті в Антонінах зазвучала молитва рідною мовою!

На цьому святі з метою підтримки та спільної молитви були і представники нашої парафії, які разом із парафіянами Антонін розділили їхню радість, адже частина вірян новоствореної громади були прихожанами нашої церкви, а реєстрував громаду наш духовний наставник о. Юрій.

Надіємось, що в майбутньому парафія УГКЦ в Антонінах буде кріпнути і розвиватися, а ми молімося за Боже благословення новоствореній громаді та о.-диякону Андрію Миколіву, який приймає духовну опіку над нею.

Пропонуємо подивитися фото зроблені під час святкування.

Фото 1, 2, 7, 10 взято із сайта Тернопільсько-Зборівської архиєпархії (http://www.tze.org.ua/)