Свято в нашому храмі

24 липня християни величали Святу Ольгу, а 28 липня – вшановували святого Володимира і святкували хрещення Русі.

В Старокостянтинові, для настоятеля і парафіян храму Св. Ольги, сьогодні – надзвичайний день! Престольне свято!  Дванадцятий рік поспіль вся парафія, яку очолює отець Юрій, разом з гостями радісно і весело святкують іменини свого храму. 

Урочистості розпочались с святкового богослужіння. Правили отець Юрій (настоятель храму), отець Анатолій (з Хмельницького), отець Павло (з Нетішина), отець Мирон (зі Старої Синяви). Загальна молитва, благословіння, привітання, щирі побажання здоров’я і миру – найкращі подарунки для кожної людини, яка стала частиною цього свята.

Прихожан і гостей приємно здивували діти! Вони, на честь свята, під керівництвом пані Валентини показали цікавий, змістовний концерт. Вірші, танці, пісні змогли духовно об’єднати всіх добром, любов’ю до Бога, України, ближнього, вірою в краще майбутнє! Закінчилось святкування куштуванням улюблених солодощів!

Всі, хто був на святі: дорослі і малі, прихожани і гості відчували себе частиною великої родини, їх посмішки не тільки зігрівали один одного, а і несли вогник добра в навколишній світ!

З святом Всіх, любі друзі!