Благодійна та соціальна діяльність

Акція “Теплом зігріємо серця”

24 грудня акція «Теплом зігріємо серця» помандрувала у місто Старокостянтинів Хмельницької області! Знову було свято, Миколай, подарунки і радісні посмішки дітей! 
Юні українці зі Сполучених Штатів Америки об’єднані в лавах організації Спілки Української Молоді, зібрали та передали подарунки для своїх ровесників в Україні, батьки яких виконують бойові завдання в зоні АТО. Хмельницька міська організація Спілки Української Молоді зобов’язалась передати ці подарунки у Хмельницькому та районах нашої області! І ось вони у славному містечку Старокостянтинів! Діти із задоволенням розповідали вірші Миколаю, співали пісні, а також малювали малюнки у знак вдячності доброму святому!!! На жаль неможливо охопити цією акцією всіх дітей, але багатьом (більше 100) була подарована радість у цей зимовий час!
Хмельницька міська організація Спілки Української Молоді щиро дякує за допомогу в організації свята для дітей військовому капелану отцю Юрію Ланику та Анастасії Бевза! А також його парафіянам! “Ви допомогли створити для дітей справжнє диво!!! І зігріти їх маленькі сердечка теплом!”

 

Ходить Святий Миколай…. У Старокостянтинові. (2016 р.)

Завдяки Хмельницькій міській організації “Спілка Української Молоді” та за клопотанням Анастасії Бевзи, цього року Св. Миколай прийшов до дітей з особливими потребами (спец група садочку “Калинонька”) з дуже гарними подарунками. Прихожани нашої парафії та Миколай мали можливість їх вручити особисто.

 

Від малого до великого пишуть писанки до Великодня…

 

Благодійна допомога від фонду “Карітас”

 Старокостянтинівський міськрайонний благодійний фонд ”Карітас” за підтримки Хмельницького обласного благодійного фонду ”Карітас” надав благодійну допомогу сім’ї Тараненко та двом десяткам сімей котрі особливо потребують допомоги у вигляді дитячого харчування та підгузників. Нехай Господь щедро винагородить жертводавців.

 

Різдвяний вертеп 2016 р.

Христос Рождається! Славімо Його!

Прославляємо Христа вертепом

 

Далі