Благодійна та соціальна діяльність

Великодні подарунки

Після освячення дарів прихожани храму поділилися своїми крашанками та пасками. Ці Великодні подарунки було передано у Старокостянтинівський військовий госпіталь та у військову частину солдатам строкової служби – тим, хто внаслідок тих чи інших обставин виявився далеко від своїх сімей та рідних домівок. Нехай наші пожертви нагадають їм про тепло та затишок рідних осель, своїх родин, захисниками яких (та і всієї України) вони є.

 

Великодня писанка руками дітей – крок до добра, радості, миру

Наближається Великдень – свято, яке з нетерпінням чекають дорослі і діти. З ним пов’язані очікування і мрії, усвідомлення вічної перемоги любові, віри, добра!

В нашому місті, як і в усьому світі, до Пасхальних свят почали готуватись заздалегідь. 7 та 14 квітня 2019 року настоятель храму Св. Ольги Отець Юрій та член «Спілки Української Молоді» Анастасія Бевз дві неділі поспіль проводили дитячий майстер-клас із традиційного писанкарства. У них були чарівні помічниці: Мар’яна, Олександра, Софія, які з усмішкою на вустах допомагали починаючим майстрам. Крім того, пані Анастасія показала багато цікавих сучасних технік фарбування писанок.

Клас в Гарнізонному будинку офіцерів м. Старокостянтинова був повністю заповнений дітьми і дорослими, які старанно виводили писачками по яєчній шкаралупі, створюючи свої шедеври.

Цього дня в стінах класу панували сміх, радість, натхнення. Діти створили чудові, яскраві, наповненні змістом писанки, які стануть справжньою окрасою святкового кошика.

“Теплом зігріємо серця”

12 січня акція «Теплом зігріємо серця» завітала у місто Старокостянтинів області. На святі були присутні діти військовослужбовців! Було багато радості, сміху, подарунків! Святий Миколай привітав діток зі святом, та кожній дитині особисто вручив подаруночок!

Цього року подарунки приїхали з різних країн, а саме з США, Канади, Австралії, Португалії та Великої Британії!

За проведення акції – велика подяка отцю Юрію Ланику! Адже саме він допомагав скласти списки та організував свято, на якому дітям були вручені подарунки!

Далі