Благодійна та соціальна діяльність

Благословіння дітей авіаторів до нового навчального року

Наступає новий навчальний рік і до нього готуються всі – учні, батьки, вчителі. Не залишаються осторонь цієї важливої справи і наші священики.

Так, 1 вересня в приміщенні духовного центру військової частини капелани о. Юрій і о. Степан провели благословіння дітей  військовослужбовців до нового навчального року. Священики відслужили відповідну молитву, окропили дітей і присутніх освяченою водою, здійснили Єлеєпомазання учнів, подарували їм іконки Божої Матері і в своєму напутньому слові побажали учням бути наполегливими і старанними в нелегкій справі навчання.

 

“Веселі канікули з Богом”

Вже другий рік підряд діти військовослужбовців бригади тактичної авіації імені Петра Франка та діти прихожан церкви св. Ольги мають змогу протягом тижня провести гарно та з користю свій час. Створення табору ініціював військовий капелан,  настоятель храму отець Юрій.

Відпочинок та заняття проводилися на території бригади. Для дітей організовувались ігри, веселі змагання та руханки в ігровій формі. Цікаво пройшов майстер-клас з виготовлення дитячих іграшок. 

— Ми проводимо також заняття, де навчаємо дітей бути милосердними, ввічливими та поважати старших, намагаємось донести малим християнам розуміння і любов до ближніх, — розповідає о. Юрій.

До проведення занять та дозвілля долучились і семінаристи з Тернопільської духовної семінарії та волонтери — аніматори.

 

 

Великодні подарунки

Після освячення дарів прихожани храму поділилися своїми крашанками та пасками. Ці Великодні подарунки було передано у Старокостянтинівський військовий госпіталь та у військову частину солдатам строкової служби – тим, хто внаслідок тих чи інших обставин виявився далеко від своїх сімей та рідних домівок. Нехай наші пожертви нагадають їм про тепло та затишок рідних осель, своїх родин, захисниками яких (та і всієї України) вони є.

 

Великодня писанка руками дітей – крок до добра, радості, миру

Наближається Великдень – свято, яке з нетерпінням чекають дорослі і діти. З ним пов’язані очікування і мрії, усвідомлення вічної перемоги любові, віри, добра!

В нашому місті, як і в усьому світі, до Пасхальних свят почали готуватись заздалегідь. 7 та 14 квітня 2019 року настоятель храму Св. Ольги Отець Юрій та член «Спілки Української Молоді» Анастасія Бевз дві неділі поспіль проводили дитячий майстер-клас із традиційного писанкарства. У них були чарівні помічниці: Мар’яна, Олександра, Софія, які з усмішкою на вустах допомагали починаючим майстрам. Крім того, пані Анастасія показала багато цікавих сучасних технік фарбування писанок.

Клас в Гарнізонному будинку офіцерів м. Старокостянтинова був повністю заповнений дітьми і дорослими, які старанно виводили писачками по яєчній шкаралупі, створюючи свої шедеври.

Цього дня в стінах класу панували сміх, радість, натхнення. Діти створили чудові, яскраві, наповненні змістом писанки, які стануть справжньою окрасою святкового кошика.

“Теплом зігріємо серця”

12 січня акція «Теплом зігріємо серця» завітала у місто Старокостянтинів області. На святі були присутні діти військовослужбовців! Було багато радості, сміху, подарунків! Святий Миколай привітав діток зі святом, та кожній дитині особисто вручив подаруночок!

Цього року подарунки приїхали з різних країн, а саме з США, Канади, Австралії, Португалії та Великої Британії!

За проведення акції – велика подяка отцю Юрію Ланику! Адже саме він допомагав скласти списки та організував свято, на якому дітям були вручені подарунки!

Далі