Церковний календар на серпень 2020 р. Б.

 


2 (неділя)
†Пророка Іллі
1 Кр. 1:10-18;    Як. 5:10-20;    Мт. 14:14-22;    Лк. 4:22-30 

3 (понеділок)
Преподобних Симеона й Івана.
Пророка Єзекиїла
1 Кр. 11:31-12:6;    Мт. 18:1-11 

4 (вівторок)
Рівноапостольної Марії Магдалини
1 Кр. 12:12-26;    Мт. 18:18-22,19:1-2,13-15 

5 (середа)
Мучеників Трохима, Теофіла та ін.
1 Кр. 13:4-14:5;    Мт. 20:1-16 

6 (четвер)
†Мучеників Бориса і Гліба.
Великомучениці Христини

1 Кр. 14:6-19;    Рм. 8:28-39;    Мт. 20:17-28;    Ів. 15:17-16:2 

7 (п’ятниця)
†Успіння Святої Анни, матері Пресвятої Богородиці
1 Кр. 14:26-40;    Гл. 4:22-31;    Мт. 21:12-14,17-20;   Лк. 8:16-21 

8 (субота)
Мученика Єрмолая й інших
Рм. 14:6-9;    Мт. 15:37-39 

9 (неділя)
† Великомученика Пантелеймона, лікаря
1 Кр. 3:9-17;    2 Тм. 2:1-10;    Мт. 14:22-34;    Ів. 15:17-16:2

10 (понеділок)
Апостолів Прохора, Ніканора, Тимона й Пармена
1 Кр. 15:12-19;    Мт. 21:18-22

11 (вівторок)
Мученика Калиніка
1 Кр. 15:29-38;    Мт. 21:23-27

12 (середа)
Апостолів Сили, Силуана, Андроніка та інших
1 Кр. 16:4-12;    Мт. 21:28-32

13 (четвер)
Преподобного Євдокима, праведного
2 Кр. 1:1-7;    Мт. 21:43-46

14 (п’ятниця)
(Початок Спасівки)
Перенесення Чесного Хреста.
Мучеників Маккавейських
2 Кр. 1:12-20;    Мт. 22:23-33

15 (субота)
Перенесення мощей первомученика Стефана
Рм. 15:30-33;    Мт. 17:24-18:4

16 (неділя)
Преподобних Ісаака, Далмата й Фавста
1 Кр. 4:9-16;    Мт. 17:14-23


18 (вівторок)
Передпразденство Преображення Господа нашого Ісуса Христа
Мученика Євсигнія
2 Кр. 2:14-3:3;    Мт. 23:23-28

19 (середа)
⊕ ПРЕОБРАЖЕННЯ ГОСПОДНЄ
2 Кр. 3:4-11;    2 Пт. 1:10-19;    Мт. 23:29-39;    Мт. 17:1-9

20 (четвер)
Преподобномученика Дометія
2 Кр. 4:1-6;    Мт. 24:13-28

21 (п’ятниця)
Святого Еміліяна.
Мучеників Єлевтерія і Леоніда

2 Кр. 4:13-18;    Мт. 24:27-33,42-51

22 (субота)
† Апостола Матія
1 Кр. 1:3-9;    Ді. 1:12-17,21-26;    Мт. 19:3-12;    Лк. 9:1-6

23 (неділя)
Мученика Лаврентія, архидиякона
1 Кр. 9:2-12;    Мт. 18:23-35

24 (понеділок)
Мученика Євпла
2 Кр. 5:10-15;    Мр. 1:9-15

25 (вівторок)
Мученика Фотія і Аникити
2 Кр. 5:15-21;    Мр. 1:16-22

26 (середа)
Преподобного Максима, ісповідника
2 Кр. 6:11-16;    Мр. 1:23-28

27 (четвер)
Передпразденство Успіння Пресвятої Богородиці
† Перенесення Мощей преподобного Теодосія Печерського
2 Кр. 7:1-10;    Євр. 13:7-16;    Мр. 1:29-35;    Мт. 11:27-30

28 (п’ятниця)
⊕ УСПІННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ
2 Кр. 7:10-16;   Фл. 2:5-11;    Мр. 2:18-22;    Лк. 10:38-42,11:27-28


30 (неділя)
Мученика Мирона
1 Кр. 15:1-11;    Мт. 19:16-26

31 (понеділок)
Мучеників Флора й Лавра
2 Кр. 8:7-15;    Мр. 3:6-12