Молитви проти злих духів

Щоб швидше знайти потрібну молитву – клікніть по її назві

Молитва від печаті антихриста

Молитва затримання

Молитва до святого архистратига Божого Михаїла

Молитва про захист і спасіння від усякого зла

Молитва до священномученика Кипріяна проти нечистих духів

 

Молитва від печаті антихриста

Господи Ісусе Христе, Сину Божий, вбережи мене від зваб мерзенного й зломудрого антихриста. Визволи мене від усіх підступів його. І заховай мене від хитрих тенет його в потаємній пустині Твого спасіння і не дай мені, Господи, боятися страху диявольського більше, ніж страху Божого, і відступити від Тебе.
Але зволь мені, Господи, постраждати і вмерти за ім’я Твоє святе і віру православну, не зректися Тебе і не прийняти печаті антихриста, і не поклонитися йому. Дай мені, Господи, плач і сльози за гріхи мої, і помилуй мене, Господи, в час Страшного суду Твого. Амінь.

Молитва затримання

(Зі збірника молитов старця Пансофія Атонського, 1848 р.)
Сила цієї молитви утаєна від слуху й зору людського, в тайнодії її.
Як неплідну смоковницю, не застань мене, Спасе, грішним, але на многії літа очікуванням мене обдаруй, напоюючи душу сльозами покаяння, щоб плід приніс Тобі, многомилостивий.
Покаянна стихира на стиховні, глас 7.
Милосердний Господи! Ти колись устами слуг Твоїх Мойсея, Ісуса Навина, затримував цілий день рух сонця й місяця, поки народ ізраїльський мстив ворогам своїм.
Молитвою пророка Єлисея Ти колись побив сирійців, затримуючи їх, і знову зцілив їх.
Ти колись провістив пророку Ісаї: «Ось я заверну тінь сонячного годинника, що спустилась додолу на сонячнім годиннику Ахаза, назад на десять ступнів». І повернулось сонце на десять ступнів, що їх уже було пройшло.
Ти колись устами пророка Єзекиїла замкнув безодні, зупиняв ріки і затримував потоки.
Ти колись постом і молитвою пророка Твого Даниїла замкнув пащі левів у рові.
Так і нині затримай до кращого часу всі задуми про моє переміщення, звільнення, зміщення, вигнання тих, хто обступив мене.
Так і нині зруйнуй злі хотіння й вимоги всіх, хто осуджує мене, загороди уста й серця усіх, хто обмовляє мене, озлоблюється й гаркає на мене і всіх, хто ганьбить та принижує мене.
Так і нині духовно осліпи всіх тих, хто повстає проти мене, ворогів моїх.
Чи не Ти говорив апостолові Павлу: «…Говори лиш, не мовчи, бо Я з Тобою, і ніхто не нападе на Тебе».
Злагідни серця усіх, хто повстає проти добра й гідности Церкви Христової.
Тому нехай не замовкнуть уста мої для викриття нечестивих і прославлення праведних й усіх чудесних діл Твоїх. І нехай сповняться усі добрі починання наші й бажання.
До вас, праведники й молільники Божі, наші відважні провідники, які силою своїх молитов стримували навали ворогів, що ненавидять приступ, які руйнували злі задуми людей і закривали пащі левів, до вас я нині звертаюсь з молитвою моєю, з моїм проханням.
І ти, преподобний, великий Елліне Єгипетський, який колись обгородив хресним знаменем місце поселення свого учня й наказав йому озброїтись Господнім іменем та не боятись віднині демонічних спокус. Обведи дім мій, у якому я живу, колом молитов твоїх і збережи його від вогню, нападу злодіїв та усякого зла й жаху.
І ти, преподобний отче Попліє Сирійський, який колись своєю неустанною молитвою десять днів демона тримав нерухомим так, що він не міг ходити ні вдень ні вночі;
і нині довкола моєї келії й за парканом мого дому стримай усі ворожі сили й усіх, що хулять ім’я Боже та зневажають мене.
І ти, преподобна дівице Піамун, яка колись силою молитви зупинила злочинців, що хотіли згубити селян того села, де ти жила, зупини нині усі задуми ворогів моїх, що хочуть вигнати мене з цього міста й погубити мене. Не дозволь їм наблизитись до цього дому, зупини їх силою своєї молитви: «Господи, Судде всесвіту, Ти, якому неугодна всяка неправда, коли долине до Тебе молитва ця, нехай свята сила зупинить їх на тому місці, де застане їх».
І ти, блаженний Лаврентіє Калузький, моли Бога за мене, бо ти маєш відвагу перед Господом заступатися за тих, хто терпить від диявольських підступів. Моли Бога, нехай загородить мене від підступів сатанинських.
І ти, преподобний Василіє Печерський, стримай своїми молитвами тих, що нападають на мене і віджени всі диявольські підступи від мене.
І ви, усі святі землі Руської, розвійте силою молитов своїх всі бісівські чари, всі диявольські підступи й задуми допекти мені, погубити мене й надбання моє.
І ти, великий та грізний страже архистратиже Михаїле, вогненним мечем розсікай усі задуми ворога роду людського і всіх прислужників його, що хочуть згубити мене. Стій непорушно на сторожі дому цього, на сторожі усіх, хто живе у ньому, на сторожі всього майна його.
І Ти, Владичице, яку не даремно назвали Непорушною стіною, будь для всіх ворогів моїх і тих, хто задумав пакостити мені, воістину великою перешкодою й непорушною стіною, що загороджує мене від усякого зла й тяжкої облоги.
Амінь.

Молитва до святого архистратига Божого Михаїла

О святий Архангеле Михаїле, помилуй нас, грішних, які просимо твого заступництва. Обережи нас, рабів Божих (імена) від усіх видимих і невидимих ворогів, особливо ж укріпи від смертного жаху й тривоги диявольської; вчини нас гідними бездоганно стати перед Творцем нашим у час страшного й праведного суду Його. О, всесвятий, великий архистратиже Михаїле! Не зневаж нас, грішних, які молимо тебе про допомогу й заступництво у житті цьому і в будучому, сподоби нас разом з тобою славити Отця, і Сина, і Святого Духа навіки-віків. Амінь.

Молитва про захист і спасіння від усякого зла

Боже мій, в руки Твого превеликого милосердя вручаю душу мою й тіло моє, почуття і слова мої, поради й помисли мої, діла мої, вхід і вихід мій, віру мою і життя моє, день і годину останнього подиху мого, переселення моє. Ти ж, о премилосердний Боже, непереможна гріхами усього світу благосте, незлобний Господи, мене, найгрішнішого з усіх людей, прийми в руки захисту Твого і визволи від усякого зла, очисти беззаконня мої, подай виправлення злому й окаянному моєму життю і від лютих гріхопадінь завжди відвертай мене, піднімай мене з них, щоб нічим я не прогнівив Твоє чоловіколюбство, яким Ти загороджуєш мою неміч від бісів, пристрастей та злих людей. Не допусти видимих та невидимих ворогів. Веди мене шляхом спасіння і доведи до себе – моєї пристані й вершини моїх бажань. Даруй мені християнську кончину, бездоганну та мирну, охорони від духів злоби, на Страшному Твоєму суді будь милостивий рабові Твоєму і зарахуй мене до благословенних овець Твоїх – нехай з ними славлю Тебе, Творця мого, навіки. Амінь.

Молитва до священномученика Кипріяна проти нечистих духів

О святий угодниче Божий, священномучениче Кипріяне, скорий помічниче й молільниче за всіх, хто до тебе звертається! Прийми від нас, негідних, прославу цю; випроси у Господа Бога в немочах укріплення, в печалях утішення й усім усього корисного в житті; піднеси до Господа добром сильну молитву твою, нехай охоронить нас від падінь гріховних, нехай навчить нас істинному каяттю, нехай визволить нас від полону диявольського і усяких підступів нечистих духів, й утихомирить тих, хто ображає нас. Будь нам кріпким поборником усіх ворогів видимих і невидимих; подай нам терпіння в спокусах і в смертну годину будь нам заступником від мучителів у митарствах, щоб під твоїм проводом ми дійшли до Небесного Єрусалиму і сподобилися в Царстві Небесному з усіма святими славити й оспівувати пресвяте ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа на віки віків. Амінь