Тайна Пресвятої Євхаристії (Святого Причастя)

Ісус дуже любить нас! Під видом хліба й вина Він залишився на землі та приходить до нас у Святому Причасті.

У житті ми часто отримуємо запрошення . відмова з нашого боку без важливих причин буде прикрістю для тих людей, які нас запросили.

Усі ми запрошені на Господню Вечерю! Ісус запрошує кожну людину взяти участь у Його гостині. На кожній Святій Літургії Ісус каже нам: “Прийміть, їжте, це Моє тіло”, “Пийте з неї всі, це є Моя Кров”.

Чи можемо ми відмовити Ісусові, який любить нас? Тому ми повинні приступати до Святого Причастя на кожній Службі Божій, на якій ми присутні. Якщо на душі є важкий гріх, потрібно спочатку піти до Сповіді. А за легкі (повсякденні) гріхи достатньо збудити жаль і перепросити Ісуса.

Перед Святим Причастям дотримуємося Євхаристійного посту: одну годину не можна їсти та пити (крім води та ліків).

Прийнявши Святе Причастя, щиро подякуй Ісусові за те, що прийшов до тебе. Попроси в Нього потрібних ласк для себе, своєї родини та інших людей.

У святому Причасті під видами хліба й вина сам Бог приходить до нашої душі. Пресвята Євхаристія – це живий Христос, який дарує себе нам.

Пресвята Євхаристія є поживою для нашої душі. Одного разу Ісус сказав про себе: “Я – хліб живий, що з неба зійшов. Коли хтось цей хліб їстиме, житиме повіки. І хліб, що його я дам, це – тіло моє за життя світу. Тіло моє – їжа правдива, і кров моя – правдивий напій. Хто споживає тіло моє і кров мою п’є, той у мені перебуває, а я в ньому” (Ів. 6, 51, 55, 56).

Через Святе Причастя Ісус буде жити з тобою, допоможе тобі любити Бога та ближніх, дасть силу чинити добро.