Вечірні молитви

Щоб легше знайти потрібну молитву – клікніть по її назві

Тропарі троїчні

Молитва св. Антиоха до Господа Ісуса Христа

Молитва перед сном

Молитва до Пресвятої Богородиці

Молитва до ангела хоронителя

Молитва до Чесного Хреста

Молитва

 

Молитвами святих отців наших, Господи, Ісусе Христе, Боже наш, помилуй нас. Амінь.

Святий Боже, святий кріпкий, святий без­смертний, помилуй нас (тричі).

Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Пресвята Тройце, помилуй нас; Господи, очисти гріхи наші; Владико, прости беззаконня наші; Святий, посіти і зціли немочі наші, імени твого ради.

Отче наш, що єси на небесах, нехай святиться ім’я Твоє, нехай прийде царство Твоє, нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі. Хліб наш насущний дай нам сьогодні; і прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим; і не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого.

Бо Твоє єсть царство, і сила, і слава, Отця, і Сина, і Святого Духа, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Тропарі троїчні

Помилуй нас, Господи, помилуй нас, бо ніякого одвіту не знаючи, оцю тобі молитву, як Владиці, ми грішні приносимо: Помилуй нас.
Слава Отцю, і Сину, і Святому Духу.
Господи, помилуй нас, бо на Тебе ми уповали. Не прогнівайся дуже на нас, ані не пам’ятай беззаконь наших, але зглянься і нині, як милосердний, і вирятуй нас від ворогів наших. Бо Ти Бог наш, а ми люди Твої, всі діла рук Твоїх, і ім’я Твоє призиваємо.
І нині, й повсякчас, і на віки вічні. Амінь.
Милосердя двері відкрий нам, благословенна Богородице, щоб, надіючись на Тебе, ми не погибнули, але щоб вибавилися Тобою від усякого лиха, Ти бо – спасіння роду християнського.
Господи, помилуй (12 разів)

Молитва св. Антиоха до Господа Ісуса Христа

Вседержителю, Слово Отче, Всесвятий Ісусе Христе. З великого милосердя Твого ніколи не покидай мене, раба Твого, але завжди в мені перебувай. Ісусе, добрий пастирю Твоїх овець, не віддай мене на поталу зміїну і не допусти, щоб сатана спокушав мене, бо в мені є насіння зла. Отже, Ти, Господи Боже, поклоніння достойний, царю святий, Ісусе Христе, охорони мене, коли я спатиму, тим світлом, що ніколи не меркне, – Духом Твоїм Святим, що Ним освятив Ти своїх учеників. Подай, Господи, і мені, недостойному рабові Твоєму, спасіння Твоє на ложі моїм, просвіти розум мій світлом зрозуміння святого Євангелія Твого, душу – любов’ю до хреста Твого, серце – чистотою слова Твого, тіло моє – Твоїми страстями безвинними, думку мою Твоїм смиренням охорони і в слушний час підведи мене від сну на славослів’я Твоє, бо Ти препрославлений єси з Безначальним Твоїм Отцем і Пресвятим Духом навіки. Амінь

Молива перед сном

Господи Боже наш, все, у чому я згрішив сьогодні словом, ділом чи думкою, Ти, як благий і чоловіколюбний, прости мені, мирний і безтурботний сон подай мені, ангела Твого хоронителя пошли мені, щоб він покривав і охороняв мене від усякого зла. Бо Ти хоронитель душ і тіл наших і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духові, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Молитва до Пресвятої Богородиці

Благого Царя Блага Мати, пречиста і благословенна Богородице Маріє, милість Сина Твого і Бога нашого вилий на мою грішну душу і Твоїми молитвами настав мене на діяння благі, щоб останок мого життя я прожив без гріха і через Тебе рай знайшов, Богородице Діво, єдина чиста і благословенна. Амінь.

Молитва до ангела хоронителя

Ангеле Христів, хоронителю мій святий, покровителю душі й тіла мого, все мені прости, чим я згрішив сьогодні, і від усякої спокуси мого ворога-супротивника звільни мене, щоб я жодним гріхом не прогнівив Бога мого, але молися за мене, благости й милости Всесвятої Тройці, і Матері Господа мого Ісуса Христа, і всіх святих. Амінь.

Молитва до Чесного Хреста

Нехай воскресне Бог і нехай розсипляться вороги Його, і нехай біжать від лиця Його ненависники Його. Як щезає дим, нехай вони щезнуть; як тане віск від лиця вогню, так нехай згинуть біси від тих, хто любить Бога і хто осіняє себе знаком хреста, і в радості проказує: Радуйся, пречесний і животворящий Хресте Господній! Ти проганяєш бісів силою розп’ятого на тобі Господа нашого Ісуса Христа, що до пекла зійшов і силу нечисту потоптав, і подарував нам тебе, свого Чесного Хреста, на прогнання всякого супротивника. О пречесний і животворящий Хресте Господній! Допомагай мені зі святою непорочною і пречистою Дівою Богородицею і зі всіма святими на віки. Амінь.

Молитва

Просвіти очі мої, Христе Боже, щоб я не заснув на смерть, щоб не сказав ворог мій: я переміг його.
Слава Отцю, і Сину, і Святому Духу.
Боже, заступником будь душі моєї, бо ходжу я серед сітей многих, але визволь мене від них і спаси мене, благий, бо Ти єси чоловіколюбець.
І нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.
Преславну Божу Матір і святішу від святих ангелів безперестанно вихваляймо, серцем та устами сповідуючи Її, Богородицю, що істинно породила нам Бога в тілі і що безнастанно молиться за душі наші.
Уповання моя – Отець, прибіжище моє – Син, покровитель мій – Дух Святий, Пресвята Тройце – слава Тобі.

О найдорожчий і животворящий хресте Господній, помагай мені із Святою Дівою Богородицею і з усіма святими навіки. Амінь.

Всі Небесні сили, святі ангели і архангели, моліть Бога за мене грішного (грішну).

Святі, славні і всехвальні апостоли, пророки, мученики і всі святі, моліть Бога за мене грішного (грішну).

Боже, милостивий будь мені грішному.
Боже, очисти мої гріхи і помилуй мене!
Без числа нагрішив я, Господи, прости мені.